Bezdotyková myčka

Máte u nás k dispozici také 27/7 samoobsluhovou bezdotykovou automyčku. Myčka pro 3 auta je vybavena také stojanem na koberečky a kartou. Na výběr máte 5 programu mytí. Vedle myčky se nachází kompresor a vysavač. K mytí můžete použít náš key, nebo také polské mince.

separator-historia-szeroki

Tlakové mytí

Nejdůležitější program, který používá filtrovanou vodu s obsahem mikro prášku, a s neutrálním pH pro nátěrové hmoty pod tlakem 120 bar. Vysoká teplota vody zvyšuje účinek mikroprášku, a usnadňuje rozpuštění mastných nečistot. Je důležité držet hořák ve vzdálenosti cca 30 cm od karoserie, a pečlivě umýt každou část.

Mytí kartáčem

Kartáč se používá s horkou vodu a s aktivní pěnou. Doporučuje použít kartáč, pokud chceme důkladně vyčistit vůz. Bez použití kartáče se může stát, že na laku zůstane mikro nálet, který vidíme až po úplném zaschnutí vozu. Jsou to zbytky mikropásku použitého na tlakové mytí.

Vyplachování

Odstraňuje chemikálie a nečistoty celého vozu. Opláchněte všechny trhliny a zákoutí. Tímto způsobem si připravíte lak pro údržbu, kterou je voskování.

Voskovani

Polymer stabilně zabezpeči karoserii, diky vytvořene bariérove vrstve, která brání usazování nečistot. Pravidelné voskování zaručuje čisty lak po dlouhou dobu, a také usnadňuje další čištění. Kromě toho voda snadno teče ze skla a tím usnadni jízdu v dešti.

Leštění

Unikátní lesk se dosahuje za použití destilované vody na polymerní povrch. To dává vysoce lesklý lak a zabezpečuje proti zatékání. Můžete si nechat auto vyschnout nez otirat. Diky tomu na laku neponechate zadny stopy.

separator-historia-szeroki

Aktualne promocje:

promo-box50,00 zł GRATIS za wykonany przegląd
Promocja ważna do odwołania...

Wykonaj przegląd techniczny do dowodu rejestracyjnego na naszej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów i odbierz kluczyk (eurokey*) o wartości 50,00 zł do wykorzystania na naszej samoobsługowej myjni.

* Kaucja zwrotna za kluczyk (eurokey) wynosi 30,00 zł
promo-box10% doładowania GRATIS
Promocja ważna do odwołania...
Korzystaj z kluczyka eurokey i otrzymaj 10% wartości każdego doładowania gratis. Kluczyk doładować można w naszym Biurze Obsługi Klienta w godzinach pracy naszej firmy (pon.-pt. od 8:00 do 18:00, soboty od 8:00 do 14:00).