Náhradní vozidla

Našim zákazníkům nabízíme možnost použití náhradních vozidel po dobu montáže, a také po dobu jiných servisních oprav. Momentálně máme k dispozici 45 vozů (včetně 18 nových vozidel) s plným pojištěním. Díky náhradním vozidlům zákazníci nejsou vůbec omezeni svým aktivitám.

Všechny naše náhradní vozidla jsou pořád v neustálém pohybu, a proto žádáme naše zákazníky o zkontrolování dostupnosti vozů.

V případě servisové opravy je dostupnost náhradního vozidla nutno ověřit ve dne příjezdu a to nejpozději 2 hodiny předem, na telefonním čísle +48 32 47 26 296 s klapkou 6. V případě odevzdání automobilu v ranních hodinách je nutno ověřit dostupnost den předem po 16. hodině.

V případě montáže plynové instalace dostupnost náhradního vozidla potvrzujeme v momentě domluvy na konkrétní termín. Tímto není nutné další ověřování jeho dostupnosti.

PO DOBU MONTÁŽE

Po dobu montáže nabízíme svým zákazníkům dvě možnosti:

Půjčku vozidla zdarma: jedná se o vozy starší, ale plně funkční, bez pojištění AC a bez limitu km.

Půjčka placená: jedná se o nové vozidla – Toyota Yaris z roku 2015 s plným pojištěním. Půjčka stojí 0,80 PLN / 1km bez limitu km.

PO DOBU OPRAVY/SERVISU

Nabízíme rovněž pronájem náhradního vozidla po dobu opravy/servisu. Jsou zde dvě možnosti:

Bezplatné: pouze auta bez pojištění AC a jenom v případě záručních oprav. Limit 50 km/24h.

Půjčka placená: jedná se o nové vozidla – Toyota Yaris z roku 2015 s plným pojištěním a další naše dostupné auta v případě opravy po vypršení doby záruky, Půjčka stojí 0,80 PLN / 1km bez limitu km.

PODMÍNKY POUŽITÍ

Najistotniejsze warunki korzystania z samochodów zastępczych to:

1. V náhradních vozidlech nelze kouřit.

2. U návratu vozidla má zákazník závazek doplnit nádrž do stavu, ve kterém si auto zapůjčil. Průměrná spotřeba vozidel činí 6L benzínu naturalu 95 na 100 km.

3. Po zakončení montáže plynové instalace má klient 24 hodin na vyzvednutí svého vozidla. V případě nevyzvednutí vozidla do té doby klient za každé náhradní vozidlo (placené i neplacené) zaplatí poplatek 50 zl, tj. 300 Kč,- za každý den. Vozidlo zákazníka tehdy bude přesunuto na hlídané parkoviště.

telefonW przypadku dodatkowych pytań dotyczących samochodów zastępczych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 32 47 26 596 wew. 6