Servis plynové instalace LPG

Na bieżąco obsługujemy wszystkie instalacje gazowe zabudowane w naszej firmie, a jest ich już ponad 40 tysięcy. Chętnie przejmujemy serwis samochodów z instalacjami niemontowanymi u nas, jednak często zdarza się, że są to instalacje zabudowane bardzo niedbale. Oferujemy w takich przypadkach kompleksową przebudowę na którą udzielamy pisemnej gwarancji. Możliwość obsługi lub przebudowy instalacji niemontowanej u nas potwierdzamy dopiero po oględzinach samochodu w siedzibie naszej firmy. 

DIAGNOSTIKA

serwis-diagnoza

Než začneme cokoliv opravovat, tak náš tým se seznamuje se současným stavem plynové instalace.

Kontrolujeme elektrické zapojení, výkon regulátora, účinnost vstřikovačů a dalších nástrojů, které určují správný provoz zařízení a bezpečnost fungování. Občas je nutné opravit různé nedostatky, kvůli kterým plynová instalace nefunguje správně.

DOBA NA OPRAVU

serwis-ikonki

Doba nutná k opravení plynové instalace vozidla závisí na několik faktorech.

Systémy LPG, které byly namontované v naší společnosti v posledních 3-5 letech, jsme schopni opravit na místě. Starší zařízení nemontované u nás vyžadují větší pozornost a trpělivost. Vozidla vybavené takovou instalací je nutné nechat u nás na delší dobu (3 až 5 dní).

NÁHRADNÍ VOZIDLO

serwis-zastepcze

V případě nutnosti necháni vozidla po dobu několika dní, nabízíme našim zákazníkům náhradní auto.

Snažíme se každou poruchu ihned odstranit. Standardní doba opravy vozidla trvá zhruba 3 dny, ale stává se, že ji bude nutno prodloužit. Nabízíme v takových případech zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy. Podrobnosti najdete na podstránce: .

Podrobnosti zde: tady.

NA MÍSTĚ

serwis-oczekiwanie

Většina oprav se uskuteční přímo na místě a klient čeká na vyzvednutí auta v naší čekárně.

V případě delších oprav dokončení naší práce informujeme pomocí SMS nebo telefonicky.

Případné telefonáty ze strany zákazníka ohledně opravy čekáme nejdřív za 2 dny.