Naším cílem je nejvyšší kvalita a složitost služeb v oblasti předělávání vozidel na LPG, což je naší hlavní službou, kterou nabízíme. Kromě dlouhodobé zkušenosti se snažíme pořád zlepšovat kvalitu našich služeb, neustále investice nových nástrojů podle technologických novinek a spokojenosti našich zákazníků.

Rádi se bavíme s našimi zákazníky. Pa neustále se snažíme vycházet jim vstřic. Zároveň se také snažíme jim nabízet pouze ta nejlepší řešení, a vždy dobře poradit.

Naši zaměstnanci mají veliký potenciál a zkušenosti Proto jsme si jisti, že dokážeme zajistit spokojenost klienta. My se velice ztotožňujeme se značkou Automix a chceme, aby tato značka byla vnímáná jako hlavní v oblasti předělávání vozidel na LPG nejen v Polsku, ale také v Česku.

Vždy rádi uvítáme hodnocení našich zákazníků, a doufáme, že bude dobré. Věříme také, že zákazník pocítí naši partnerskou podporu, kdykoliv to bude nutné.

Každý zákazník je vnímaný jednotlivě, protože chceme, aby zákazník vždy potvrdil ostatním, že jsme udělali 100%, aby byl spokojen.