Historie

Historie závodu a komerčního servisu „Auto Mix“ sahá až do počátku devadesátých let, kdy zahájila svou činnost pod názvem F.H.U. Krystian. V té době byla společnost malá – majitele vykonávali veškerou činnost dělníků a všechny povinnosti spojené s provozem a oprav vozidel.

Postupně se však firma začala rozvíjet. Od roku 1996 jsme začali zaměstnávat pracovníky, a přijímali jsme také studenty učebních oborů, kteří po skončení této praxe vykonávali zkoušku, která se konala v Komoře řemesel v Katovicích. Takže můžeme být pyšní na to, že během několika let jsme si vybudovali mnoho odborníků, kteří skvěle ovládají automobilové zařízení, instalatéry, a také mechaniky včetně odborníků na karosářské a lakové opravy. Ti nejlepší z nich zůstali pracovat v naší společnosti a pracují v ní dodnes.

siedziba-historia
separator-historia-waski

V polovině devadesátých let jsme se začali zabývat také předělávání na LPG a také servisem aut, které jsou již předělané na LPG. Tato služba se nám líbila natolik, že v současné době představuje jádro naší činnosti. Od roku 1996 jsme zabudovali do aut našich zákazníků více než 40 000 plynové instalace a dnes děláme servis většině z nich.

Během vývoje firmy systematicky doplňujeme vybavení našeho servisu a přidáváme moderní nástroje, díky kterému profesionálně dokážeme opravovat automobily v rozsahu mechaniky, diagnostiky, pneuservisu, karosářské opravy, a také opravy laků. Nakoupili jsme zařízení, díky kterému jsme schopni bezpečným způsobem předělávat automobily na LPG. Na konci každé opravené auto umyjeme naší bezdotykovou myčkou, než si zákazník auto vyzvedne.

homologacja-flagi

HOMOLOGACE PLATÍ PRO: POLSKO, ČESKO, NĚMECKO

separator-historia-waski

Od června 2007 bezproblémově a především komplexně předěláváme automobily na LPG také podle Německé Homologace. Během dvou týdnů od předělání automobilu naši partneři v Německu chystají veškeré nutné doklady, což umožňuje registrace předělaného auta na německém úřadě. Od roku 2015 také nabízíme předělávání aut pro Českou republiku ve spolupráci se společností AGC Strakonice.

Auto Mix v 90. letech

Auto Mix v letech 2005-2015

Auto Mix v současné době

nowa-siedziba
separator-historia-szeroki

 

Od roku 2016 jsme zprovoznili nové moderní sídlo, kde se provádí obsluha zákazníka a přijímají se zde auta na servis. Součástí budovy je největší hala v celém Polsku, kde se provádí předělávání automobilů na PLG. Dále se tam nachází sklad autodílů, samoobslužná myčka a pumpa. Plánujeme zde také otevření restaurace pro naše zákazníky. Nachází se zde půjčovna automobilů, které půjčujeme zdarma našim zákazníkům po dobu montáže nebo servisu LPG.

Momentálně zaměstnáváme 50 pracovníků, abychom zajistili našim zákazníkům co nejvyšší kvalitu služeb.

Těšíme se na Vás!

historia-4
Krystian Klapuch