Autor: admin

Když kupuji nové vozidlo přímo v autosalónu, je možno předělat vozidlo na LPG během záruky aniž bych o tuto záruku přišel?

young man looking through magnifying glass

Bohužel v dnešní době většina výrobců všemožně brání předělávat auta na LPG motory během záruční doby vozidla a hrozí ztrátou této záruky. Zároveň však už i tyto automobilky nabízejí možnost zakoupení upravených vozidel na LPG jako např: Škoda, Opel, Hyundai, Mitsubishi, Chevrolet, Dacia, Fiat, Volkswagen. Koncová cena u takových to vozidel přímo z továrny je většinou vyšší než cena od lokálních firem zabývajících se předěláváním vozů na LPG.

Mimo jiné se automobilky snaží různými způsoby vytvořit monopol například i formou vkládání různých přístupových kódů do ovládače, který omezí přístup do systému. Následný servis takových instalací po době záruky je až 3x dražší než totožný servis u Gas Automix.

V některých případech je dobré zjistit přímo u prodejce nového vozidla, zdali je možné předělat vozidlo na LPG, aniž by došlo ke ztrátě záruky. Někteří prodejci mohou s takovouto variantou souhlasit, ale pouze za podmínek, že bude servis vozidla prováděn výhradně v jejich servisu. V takovém to případě o záruku nepředete. Naše společnost je pro případ ztráty záruky vozidla u zákazníka pojištěna.

Tagi:

O autorze