Autor: admin

Polská nebo italská instalace? Kterou si pořídit?

polskaczywloskainstalacjagazowaMezi nejčastější dilema při výběru instalace plynu je určit výrobce - lépe zvolit polského nebo italského? Italové už dlouhou dobu se zabývají výrobou plynových zařízení. V současné době jsou nabízené ve většině případů kompletní technologické řešení, a to vstřikovači nastroj, reduktor, řídící jednotka, a v některých případech i nádrž s příslušenstvím.

Nicméně, s rostoucí zájem o přizpůsobení vozů na LPG také polské firmy nabízejí zajímavé a už vůbec ne horší konfigurace. Většinou možnosti nabízené polskou řídící jednotkou jsou mnohem širší, než jejich italské protějšky. V současné době je celá řada polských firem, která nabízí kompletní sady plynové instalace LPG.

 Bohužel, ne všechny komponenty, které nabízí výrobci (zároveň polské, a také italské) mají opravdovou kvalitu. Toto se týká méně známých výrobců, kteří přitahují zákazníku nižší cenu. Také upozorňujeme, že neexistují univerzální díly, které dobře fungují v každém autě s každým motorem, a také bez ohledu na spotřebu auta.

Každá instalace by měla být vybrána a zřízena na individuální bázi. Je to velmi důležitý aspekt naší každodenní práci. V tomto případě doporučujeme spolehnout se na naše zkušenosti. Před instalací každé instalace analyzujeme každé auto s ohledem na nejoptimálnější výběr komponentu. Na vybrané a instalované naší firmou plynoinstalace poskytujeme až 5-ti roční záruku.

Tagi:

O autorze